Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere sözleşmeli uzman alınacaktır.


“Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2.maddesinin (c) fıkrası uyarınca alım yapılacak her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun on katına kadar aday arasından Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı sırasına göre yerleştirilecektir. (Bu sıralamaya göre son sıradaki adayla aynı puanı alan adaylar da sınava katılmaya hak kazanacaklardır.)

İSTENİLEN BELGELER-BAŞVURU ŞEKLİ-YERİ-TARİHİ

  1. Başvuru formu (fotoğraflı ve imzalı)
  2. Lisans diploması veya mezuniyet belgesinin ya da eğitimini yurt dışında tamamlamış olanlar için diploma denklik belgesinin fotokopisi
  3. 2020 KPSS P3 sonuç belgesi
  4. Yabancı Dil Bilgisi seviyesini gösteren belge
  5. Özgeçmiş
  6. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığını gösterir belge

Başvurular ilan tarihinden itibaren http://www.yok.gov.tr sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte 02.11.2020-16.11.2020 tarihleri arasında Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (Personel Dairesi Başkanlığı) Üniversiteler Mahallesi 1600.Cadde No: 10 06800 Bilkent/Ankara adresinde olacak şekilde posta ile göndermek. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar