Alstom, Metrolinx ile Banliyö Vagonlarının Revizyonu İçin Anlaşma İmzaladı

Alstom, Metrolinx ile Banliyö Vagonlarının Revizyonu İçin Anlaşma İmzaladı
Alstom, Metrolinx ile Banliyö Vagonlarının Revizyonu İçin Anlaşma İmzaladı
Abone Ol  


Alstom, Kanada, Ontario’daki Greater Toronto ve Hamilton Bölgesi için bölgesel toplu demiryolu taşıma hizmeti veren GO Transit firmasıyla yapılan uzun çalışmalar sonucunda. 94 adet BiLevel banliyö vagonunu revize etme üzere Metrolinx ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Sözleşmenin değeri yaklaşık 118 milyon EUR. BiLevel serisi VII arabalar üzerindeki yenileme çalışmaları, Alstom’un Thunder Bay, Ontario, Kanada’daki tesisinde yapılacak. Araçların orta ömür revizyonu ve yükseltmeleri, iki yıllık bir süre boyunca gerçekleştirilecek

Alstom Americas başkanı Michael Keroullé: “Bu BiLevel araçların elden geçirilmesiyle GO Transit ile 45 yıllık ortaklığımızı genişletme fırsatından memnunuz ve Metrolinx’e yenilenen güven ve güvenleri ve Thunder Bay’deki ekibimizin benzersiz endüstriyel uzmanlığını tanımaları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Pakette Neler Var?

İç mekandaki güncellemeler, USB bağlantı noktalarına sahip güncellenmiş prizlerin kurulumunu, paneller ve döşemede kozmetik güncellemeleri, müşteri koltuklarının tamamen değiştirilmesini, tuvaletlerde yükseltmeleri ve servisi kanıtlanmış LED aydınlatmayı içerecek.

Bu otobüslerin ömrünün uzatılması, Metrolinx’in bölge için daha uygun hizmet sağlama hedefiyle GO Genişletme programı da dahil olmak üzere hizmet geliştirmelerini desteklemek için mevcut demiryolu filosuna sahip olmasını sağlayacaktır.

Ayırt edici yeşil ve beyaz GO Transit filosu için otomobiller, 45 yılı aşkın bir süredir Alstom’un Thunder Bay 500.000 metrekarelik tesisinde inşa ediliyor ve ekip, bu yaz 36 BiLevel yolcu vagonu ve erişilebilir otomobil için en son Metrolinx siparişini tamamladı.

Alstom, 20 yılı aşkın bir süredir GO Transit otobüs ve lokomotif filosunun binden fazla vagon ekipmanının bakımını yapmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar