2022’de Satın Alabileceğiniz En İyi Kablosuz Eğitim Kulaklıkları

Egitim kulakliklari
Egitim kulakliklari

Gerçekten kablosuz Bluetooth kulaklıklar bir mucizedir. Bununla birlikte, iyi bir taşınabilir ses cihazı, yüksek kaliteli ses üretimi, hızlı bağlantı, aktif gürültü önleme ve basit yapı gibi şık teknolojilerin dengeli bir kombinasyonunu gerektirir. Burada bir egzersiz için en iyi kablosuz soundcore kulaklıkları tartışacağız.

  1. Anker Soundcore Life Q30:

Anker Soundcore Life Q30 kulaklıklar ses kalitesi, pil kapasitesi, bağlantı, iletişim ve yapı kalitesinde en iyi dengeyi sağlamıştır. Tüm sağ köşelerle ilgilendiler; Fütüristik ama parlak bir görünüme sahip olan bu kutular ilk bakışta sizi şaşırtacak. Oldukça şık olan temiz yuvarlak bir kabuğa sahiptirler ve kulak pedleri büyük ve hafiftir.

Soundcore Life Q30, agrega modları, Yüksek Çözünürlüklü kod çözme desteği, 40 saatlik oynatma süresi, iki cihaz için harika Bluetooth bağlantısı ve ipek cücelere sahip aygıt sürücüleri ile ANC’yi geçti. Tüm bu özelliklerle, aslında paranızın karşılığını en yetenekli şekilde veriyorlar.

  1. Jabra Elite 45 saat:

Giriş seviyesine bakıyorsanız, birkaç dolar daha harcamaktan korkmayın, Jabra Elite 45h en avantajlı arkadaşınızdır. Paketlenmiş ve rahattırlar, ara sıra kullanım için tasarlanmıştır ve ayrıca istekli iletişim becerilerine sahiptirler.

Çok yönlü bir tepki dalga bandına sahiptirler; Ses veya video dosyalarını dinleseniz de, 20 Hz’den 20 kHz’e kadar sinyal getirirler. Şüphesiz, bu saf bir ses cihazı değildir; Üretici tarafından aşırı derecede ayarlanıyorlar – ki bu gerçekten harika! Jabra’nın ses kalitesi zaten muhteşemdir ve Jabra MySound uygulamasıyla bu kaliteyi geliştirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Bunları açtıktan sonra, aslında bariz göreve odaklanabilirsiniz. Ayrıca, birkaç Netflix şovunu veya çok uzun video görüşmelerini kaydetmek için gerçekten iyidirler. Bununla birlikte, ağır eğitim için daha etkili yollar vardır. Snag Fit, bir çift kulak tıkacından daha iyidir. Jabra, kulaklıklar için en iyisi olan dokunmatik sensörler yerine dokunsal düğmelere oldukça güveniyor. Bununla birlikte, kulak kepçelerine biraz bağlanırlar, bu da övünç dolu kafaları olan bazı insanları uzun süreli kullanımdan biraz rahatsız edebilir.

  1. Edifier W820NB:

Edifier, harika kitaplık ve bilgisayar hoparlör sistemlerine sahip efsanevi bir marka adıdır ve taşınabilir ses pazarında sunacakları fazla bir şey yoktur. Ancak, önemli bir istisna vardır; Edifier W820NB, harika bir kablosuz Bluetooth kulaklık çiftidir. Android veya Apple cihazınızdan stüdyo benzeri bir his istiyorsanız mükemmel bir seçimdir ve ayrıca inanılmaz derecede keskin görünürler.

Bu kulaklıklar, sağlam bir yapı ve çekici bir renk seçimi ile gerçekten gelişmiş elektronika tarzı bir görünüme sahiptir. Sonik olarak, Edifier başından beri sürekli bir safçı olmuştur, bu yüzden burada herhangi bir yapay süsleme beklemeyin; Ses mümkün olduğunca taze üretilir. Bas ucubeleri bu kulaklıkları sevmeyecek çünkü bas reprodüksiyonu, fantastik olsa da, kayıtsız bir seviyede tutuluyor. Pil ömrü özellikle iyidir – tek bir şarjla 49 saat.

Özetle:

Bu nedenle, 2022’de eğitim için en iyi kablosuz Bluetooth kulaklıkları arıyorsanız, yukarıdaki en iyi Soundcore kulaklıklardan birini seçebilirsiniz. Egzersiz rutininiz için şaşırtıcı ve en iyisidirler. Öyleyse şimdi kendiniz için alın.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar