Eskişehirli İnfluencerlar, Yazılıkaya’nın Tanıtımı İçin Yola Çıktı

Eskisehirli Influencerlar Yazilikayanin Tanitimi Icin Yola Cikti
Eskişehirli İnfluencerlar, Yazılıkaya'nın Tanıtımı İçin Yola Çıktı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Seyitgazi-Han ilçeleri arasındaki yolu kullanarak Yazılıkaya’ya ulaşan sosyal medya içerik üreticileri (influencer), yeni yapılan yolun bölgedeki turizmin gelişmesine katkı sağlayacağını belirtti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Frig Vadisi’ndeki Yazılıkaya’ya araçla gidiş geliş süresini kısaltan Seyitgazi-Han ilçeleri arasındaki yol tamamlandı.

Yolun hizmete alınmasından sonra bölgedeki gelişmeleri incelemek isteyen Eskişehir’in instagram sayfası yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Tanıtma Şube Müdür Vekili Hakan Öncü rehberliğinde Yazılıkaya’ya gitti.

Yeni yapılan yolun bölgeye gidenleri tozdan dumandan kurtardığını, kısa sürede ulaşımı sağladığı için turizme büyük katkıda bulunacağını ifade eden instagram sayfası yöneticileri, şunları kaydetti:

“Büyükşehir Belediyesi kentteki turizm potansiyelini ilçelere taşımak için gerçekten çok güzel bir çalışma yapmış. Eskişehirlileri ve Yazılıkaya bölgesine gitmek isteyen yerli ve yabancı turistleri özel giydirilmiş otobüsle taşımaları daha da büyük bir hizmet. Bölgenin turizm kapasitesi ev pansiyonculuğu ve ulaşımdaki olumlu çalışmalarla çok artacağına inanıyoruz.”

Günceleme: 02/12/2022 16:00

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar