Cennete Hoş Geldiniz 2. Sezon ne zaman çıkacak? Welcome to Eden yeni sezon olacak mı?

Cennete Hos Geldiniz Sezon ne zaman cikacak Welcome to Eden yeni sezon olacak mi
Cennete Hos Geldiniz Sezon ne zaman cikacak Welcome to Eden yeni sezon olacak mi

Cennete Hoş Geldiniz (Welcome to Eden) Mayıs 2022’de Netflix’te gösterime girdi ve tonlarca insan yeni İspanyol gerilim dizisini izlemeye başladı. Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Görünüşe göre Netflix, dizinin potansiyelini gördü ve yayınlanmasından sadece birkaç hafta sonra ikinci sezon için yeniledi. Şimdi herkes Cennete Hoş Geldiniz 2. sezonda yeni bölümlerin çıkmasını bekliyor.

Cennete Hoş Geldiniz, Joaquín Górriz ve Guillermo López Sánchez tarafından oluşturulan Netflix orijinal dizisidir. Yeni bir içecek markasının sponsorluğunda ücra bir adada özel bir partiye davet edilen bir grup genç hakkındadır. Ancak adaya vardıklarında, sözde cennetin pek çok karanlık sır barındırdığını ve hiç de bekledikleri gibi olmadığını çabucak anlarlar.

Muhteşem kadroda Belinda Peregrín, Berta Vázquez, Amaia Aberasturi, Amaia Salamanca, Lola Rodríguez, Sergio Momo, Begoña Vargas, Ana Mena ve diğerleri yer alıyor.

Ne yazık ki Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon için henüz bir çıkış tarihimiz yok ancak yeni sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz tüm bilgileri aşağıda verdik.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon yenilemesi

25 Mayıs 2022’de Netflix, Cennete Hoş Geldiniz Welcome to Eden 2. sezonunun resmen başladığını tüm dünyaya duyurdu. Akış devine göre dizi, Netflix’in İngilizce dışındaki TV’ler için küresel Top 10 listesinde üst sıralarda yer almaya devam etti.

1. haftada şov 2. sırada yer aldı. Ardından, 2. hafta yuvarlandı ve gösteri 1 numaraya sıçradı. 3. haftada 2. sıraya geriledi, ancak bu hala yüksek bir sıralamaydı. Şov, ilk ayı bitirmek için dördüncü haftasında listede 4. sırada yer aldı. Genel olarak, şovun yayıncıdaki ilk ayında, 131.310.000 milyon izlenme saati biriktirmeyi başardı. Bu gerçekten etkileyici bir başarıydı!

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon çekimleri var mı?

Hayır, ikinci sezonda prodüksiyon tamamlandı. Gerilim dizisinde Zoa’yı canlandıran Amaia Aberasturi’nin bir Instagram gönderisine göre, kameralar 1 Temmuz 2022’de resmen çalışmayı durdurdu. Oyuncu kadrosu ve ekibin ikinci sezonu üç aydır çektiğini söyledi.

İşte yazının alt yazısının İngilizce çevirisi:

#Eden 2 çekimlerinin sonu
Bu 3 ay için teşekkürler takım! sen
Oh… şimdiden sonucu görmek ve sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!

Netflix tarafından bildirildiği üzere, Welcome to Eden 2. sezon İspanya’da Lanzarote, Barselona ve Teruel gibi farklı yerlerde çekildi.

Cennete Hoş Geldiniz bitişi açıklandı

İlk sezon, Zoa’nın Eden’den ayrılmak için neredeyse tekneye binmesiyle sona erer, ancak daha sonra kız kardeşi Gabi’nin adaya geldiğini görür ve izinde durur. Başka yerlerde Afrika, Astrid ve Erick’in dairesindeki gizli bir odadaki bir makinede bir düğmeye basarak yanlışlıkla uzaya bir sinyal gönderir. Uyarıyı kapatmaya çalışır ama boşuna. Daha sonra asansöre binerek odadan çıkmaya çalışır, ancak binemeden kapanır. Mayka onu bir dron aracılığıyla izlerken Charly güvenli bir şekilde tekneye ulaşır. Ona söylememeye karar verir. Son olarak Ibon, Ulises’i boğar ve ardından vücudunu okyanusun daha da derinlerine çeker.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon ne hakkında olabilir?

Yeni başlayanlar için, kız kardeşi adaya geldiğine göre Zoa’nın ne yapacağını bilmemiz gerekiyor. Ablasına göz kulak olmak için adada mı kalacak yoksa o ve kız kardeşi yeniden bir araya geldiklerinde kaçmaya mı çalışacaklar? Peki ya uzaya gönderilen sinyal? Bu adayı nasıl etkileyecek? Peki ya Afrika? Unutma, Astrid ve Erick’in dairesindeki gizli odada mahsur kaldı. Eminim biri onu bulacaktır, ama bulunca ona ne olacak? Kurtarıldıktan sonra Afrika’ya ne olursa olsun, iyi olamaz.

Ayrıca, Isaac’in gerçekte kim olduğunu ve Eden Vakfı’nın ne olduğunu hala bilmiyoruz. Eden Vakfı’nın nasıl başladığını ve neden kurulduğunu biliyoruz ama kesinlikle daha fazlası var. Issac’ın Astrid ve Erick ile yakın bir bağı var ama aralarındaki ilişki nasıl? Oğulları olabilir mi? Erick’i kimin bıçakladığını da bulmamız gerekiyor. İkinci sezonda keşfedilecek çok şey var ve her şeyin nasıl ilerlediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

İşte Netflix’in ikinci sezonun konusu hakkında söyledikleri:

Bu yeni sezonda adadaki gizem ve tehlike büyümeye devam ediyor ve Eden Foundation yeni karakterleri karşılıyor.

Cennete Hoş Geldiniz kadrosu

Netflix, ikinci sezonda kimin geri döneceğini açıkladı.

 • Amaia Aberasturi Zoa olarak
 • Amaia Salamanca Astrid olarak
 • Belinda Peregrín Afrika olarak
 • Berta Castañé Gaby olarak
 • Mayka rolünde Lola Rodríguez
 • Nico olarak Sergio Momo
 • Bel olarak Begoña Vargas
 • Tomy Aguilera Charly olarak
 • Guillermo Pfening Erick olarak
 • Diego Garisa İbon olarak
 • Danae olarak Lucia Guerrero
 • Eloy olarak Carlos Soroa
 • Dariam Coco Eva olarak
 • Irene Dev Alma olarak

İkinci sezonda Carlos Torres ve Nona Sobo’nun oynadığı iki yeni karakter tanıtılacak. Ancak karakter isimleri bilinmiyor.

Joaquín Górriz ve Guillermo López yeni sezonun tüm bölümlerini yazdı. Ayrıca bölümleri Denis Rovira ve Juanma Pachón yönetti. Brutal Media, dizinin arkasındaki yapım şirketidir.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon bölüm sayısı: Kaç bölüm olacak?

Welcome to Eden 2. sezonun toplam bölüm sayısı şu anda bilinmiyor. Ancak tahminimiz, her biri 30 ila 40 dakika aralığında olan sekiz bölüme daha baktığımız yönünde. Resmi bölüm sayısı açıklandığında paylaşacağız.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon TV-MA olarak derecelendirilecek mi?

İkinci sezonun ilk sezon gibi TV-MA olarak derecelendirilip derecelendirilemeyeceği belli değil ama tahminimiz öyle olacağı yönünde. Bir Netflix şovunun olgunluk derecesinin değişmesi nadirdir.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon sürüm güncellemeleri (Mart 2023)

Üretim Temmuz 2022’de tamamlandıktan sonra, yeni bölümlerin hemen post prodüksiyona girmiş olması gerekirdi. Post prodüksiyon bittiğinde, ikinci sezon Netflix’e gelecek. Mart 2023 itibariyle, yeni bölümler post prodüksiyonda yaklaşık sekiz ay geçirdi. Tipik olarak, Netflix şovları çıkmadan önce post prodüksiyonda yaklaşık altı ila sekiz ay harcar. Bununla birlikte, ikinci sezon gerçekten de Netflix’e her an gelebilir.

Ancak Mart 2023’te gelecek Netflix programlarının tam listesi zaten yayınlandığından ve Welcome to Eden 2. sezon listede olmadığından, Mart yayınını sayabiliriz. Peki ikinci sezon nisan ayında gelebilir mi? Bu mümkün, ancak ilk sezon o zaman çıktığından beri daha çok bir Mayıs sürümüne doğru eğiliyoruz. Yine de Netflix’in ikinci sezonu yazdan sonra tuttuğunu göremiyoruz. Açıklandıktan sonra resmi çıkış tarihi ile size geri döneceğiz.

Bu alanı sürekli ziyaret ettiğinizden emin olun çünkü ikinci sezon yayınlandıkça onu yeni bilgilerle güncelleyeceğiz.

Günceleme: 18/03/2023 17:35

Benzer Reklamlar