Glamorous Dizisi Netflix çıkış tarihi, oyuncuları, konusu ve özeti

Glamorous Dizisi Netflix çıkış tarihi oyuncuları konusu ve özeti
Glamorous Dizisi Netflix çıkış tarihi oyuncuları konusu ve özeti

Başrolünde America Ferrara’nın oynadığı büyüleyici dramı umutsuzca özleyen Ugly Betty hayranları var mı? Öyleyse, sizin için yeni bir şovumuz olabilir! Netflix, Kim Cattrall liderliğindeki Glamorous adlı yakında çıkacak dizi için pek çok yeni bilgi, fotoğraf ve bir çıkış tarihi yayınladı ve bu dizi bu Haziran’da geliyor.

Glamorous’a daha önce Şubat 2019’da The CW’de pilotluk yapması emredildi. Ancak Haziran 2019’da The CW diziyi devretmeyi seçti. Üç yılı aşkın bir süre sonra dizi, favori yayıncımızla yeni bir yuva buldu.

Neyse ki, dizinin arkasındaki yaratıcı ekip aynı kaldı. Jordon Nardino, dizide yazar ve sorumlu yapımcı olarak görev yapıyor. Two Shakes Entertainment’tan Damon Wayans Jr. ve Kameron Tarlow, yönetici yapımcılar olarak anlaştı ve CBS Studios yapımcılığını üstlenmeye hazırlanıyor.

Aşağıda, Glamorous hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Glamorous Netflix çıkış tarihi

Uygun bir şekilde, Netflix bu yeni diziyi Onur Ayı boyunca yayınlıyor. Glamorous prömiyer yapacak 22 Haziran 2023 Perşembe.

Netflix’te Glamorous’ta kaç bölüm var?

Dizinin ilk sezonunda on bölüm olacak.

Glamorous Netflix oyuncu kadrosu

Gösterinin The CW’de pilot çalışması emredildiğinde, Miss Benny, Brooke Shields ve Jade Payton dizide rol alacaktı. Artık dizi bir Netflix orijinali olduğuna göre, kadroda yalnızca Bayan Benny’nin yer alacağı doğrulandı. Baş karakter Marco Mejia’yı oynayacaklar. Marco, cinsiyete uymayan queer genç bir adam olarak tanımlanıyor. Bayan Benny’yi Fuller House, Love, Victor ve American Horror Stories gibi programlardan tanıyor olabilirsiniz.

10 Haziran 2022’de Netflix, Sex and the City’den Kim Cattrall’ın Glamorous kadrosuna katıldığını duyurdu. Marco’nun yanında çalışmaya başladığı ünlü makyaj kralı Madolyn Addison rolünü oynayacak.

30 Haziran 2022’de Netflix, daha fazla dizi müdavimi ve yinelenen rolleri duyurdu.

İşte oyuncu kadrosu listesi:

 • Bayan Benny Marco Mejia olarak
 • Kim Cattrall Madolyn Addison olarak
 • zane phillips Chad olarak – Madolyn’in sadece annesinin beklentilerini karşılamak isteyen sadık oğlu.
 • Yeşim Payton Venedik olarak – Madolyn’in ofise geldiğinde Marco’ya yardım eden ilk asistanı.
 • Michael Hsu Rosen Ben olarak – Güzellik şirketinde sonunda Marco ile arkadaş olan bir grafik tasarımcı.
 • Ayşe Harris Britt olarak – Glamorous by Madolyn’de bir meslektaşına karşı hislerinin karşılıklı olduğunu keşfeden bir grafik tasarımcı.
 • Graham Parkhurst Parker olarak – Marco ile bir kovalamaca oyununa giren, kendi kendini ilan eden bir atlet.
 • Diana Maria Riva Julia olarak – Marco’nun sosyal medya etkileyicisi olma hayalinden vazgeçip gerçek bir iş bulmasını dileyen Marco’nun saçma sapan annesi. Neyse ki Marco bir hamle yapar ve Madolyn için çalışmaya başlar.
 • lisa gilroy Alyssasays olarak – Alyssasays, pazarlama alanında çalışan eski bir sosyal medya etkileyicisidir. Glamorous by Madolyn’in pazarlama ekibinde çalışıyor ve güzellik şirketinin tüm sosyal medya hesaplarını yönetiyor.
 • Mark Deklin James rolünde – Madolyn’in aşk ilgisi haline gelen çekici, yetersiz çalışan bir belgesel film yapımcısı.
 • Ricardo Chavira Teddy olarak – Teddy, Madolyn Addison’ın kişisel tam zamanlı sürücüsü ve muhtemelen en yakın arkadaşıdır. İkisi arasında, biri kabul ederse potansiyel olarak daha fazlasına yol açabilecek cızırtılı bir kimya var.

Glamorous Netflix özeti

İşte Variety aracılığıyla şovun konusu:

Efsanevi makyaj kralı Madolyn Addison için çalışan bir işe girene kadar hayatı yerinde sıkışıp kalmış gibi görünen genç, cinsiyete uymayan eşcinsel bir adam olan Marco Mejia’nın (Bayan Benny) hikayesini anlatıyor. Bu, Marco’nun hayattan ne istediğini, gerçekte kim olduğunu ve eşcinsel olmanın onun için gerçekten ne anlama geldiğini anlaması için ilk şansı.

Yaklaşan dizi için henüz resmi bir teaser veya fragmanımız olmasa da Netflix, Miss Benny, Kim Cattrall ve daha fazlasına ilk kez göz atabilmeniz için gösteri için birkaç görüntü yayınladı!

Sizi Glamorous dizisi hakkında her şeyden haberdar etmeye devam edeceğiz ve daha fazla bilgi geldikçe bu alanı güncellemeye devam edeceğiz.

Günceleme: 25/05/2023 00:48

Benzer Reklamlar