Michelle Yeoh’un oynadığı American Born Chinese dizisi Netflix’te mi?

Michelle Yeoh'un oynadığı American Born Chinese dizisi
Michelle Yeoh'un oynadığı American Born Chinese dizisi

American Born Chinese, fantazi, drama ve komediyi bir araya toplayan ve yıl bitmeden kesinlikle izlemeniz gereken dizilerden biri haline getiren bir dizi. Ancak izlemeye başlamadan önce, her bölümü yayınladığınızda ne görmeyi bekleyebileceğinizden biraz bahsedelim.

Aşağıdaki 2023 sürümünün tam özetini okuyun:

Gene Luen Yang’ın tür atlamalı çizgi romanından uyarlanan “American Born Chinese”, lise sosyal hayatıyla ev hayatı arasında hokkabazlık yapan ortalama bir genç olan Jin Wang’ın hikayesini anlatıyor. Okul yılının ilk gününde yeni bir öğrenciyle tanıştığında, Jin farkında olmadan Çin mitolojik tanrılarının savaşına karışırken daha fazla dünya çarpışır.

Umarım diziyle biraz daha ilgilenirsiniz. Öyleyse, Everything Everywhere All At Once aktörleri Michelle Yeoh, Ke Huy Quan ve Stephanie Hsu’nun rol aldığı beklenen oyunu buradan izleyebilirsiniz.

American Born Chinese Netflix’te mi?

Yayın, ayrı bir akış hizmetine ait olduğundan, American Born Chinese izlemek istiyorsanız ziyaret etmek isteyeceğiniz yer Netflix değildir. Bununla birlikte, benzer fantastik başlıkları görmek istiyorsanız gidebileceğiniz yer Netflix’tir.

Göz atmanız gerektiğini düşündüğümüz Netflix oyunlarından bazıları, hepsi büyülü hikayeler anlatan ve yıldızlara sahip olan Love Between Fairy and Devil, Once Upon a Time in Lingjian Mountain ve The Bride of Habaek’i içeriyor. 2023 sürümünün nerede yayınlandığını öğrenmek için okumaya devam edin.

American Born Chinese nerede yayınlanır?

American Born Chinese bir Disney+ oyunu olduğundan, fantastik başlığın her bölümünü yayınlayabileceğiniz tek yer burasıdır, bu nedenle tüm eğlenceyi kaçırmamak için mümkün olan en kısa sürede bir hesap oluşturduğunuzdan emin olun.

Disney+ orijinal dizisinin resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

American Born Chinese, kesinlikle beklentilerinizi aşacak bir oyun. 24 Mayıs Çarşamba günü Disney+ orijinal dizisinin çıkışını mutlaka izleyin.

https://youtu.be/YrV3pOo3ycU

Günceleme: 25/05/2023 01:23

Benzer Reklamlar