Samsunspor Kulübü’nden Tren Kazası Açıklaması.

Samsunspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Şoförümüz tarafından trenin gelişi son anda fark edildi, tecrübesiyle de aniden hızlanarak muhtemel bir facianın önüne geçildi” denildi.
Karabükspor maçı sonrası kente dönen Samsunspor kafilesini taşıyan kulüp otobüsüne, Belediyeevleri Kavşağı’ndaki Bandırma Vapuru Müzesi önünde bulunan hemzemin geçitte tren çarptı. Samsunspor resmi internet sitesinde kazayla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada kazayla ilgili şu bilgilere yer verildi:


“Saat 03.40’da Çarşamba yönüne giden çift lokomotifli TCDD’ye ait trenin, hemzemin geçitten geçişi sırasında uyarı bariyerinin indirilerek kapatılmadığı görüldü. Şoförümüz tarafından trenin gelişi son anda fark edildi, tecrübesiyle de aniden hızlanarak olası bir facianın önüne geçildi. Ancak trenin, otobüsümüzün sol arka bölümüne şiddetli şekilde çarpmasına engel olunamadı. Kazada teknik heyetimiz ve futbolcularımızdan yaralanan olmadı. Ancak kafilemiz büyük bir şok yaşadı. Büyük bir kazadan şans eseri yara almadan kurtulan teknik heyetimize ve futbolcularımıza geçmiş olsun dileklerimizi .

Kaynak : http://spor.haberler.com


İlk yorum yapan olun

Yorumlar