TÜVASAŞ Taşınacak Gibi (Video)

Kamuoyunda sıkça konuşulan TÜVASAŞ’ın Ferizli’ye taşınması konusuna Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik olumlu bakıyor.

İlçe teşkilat kongrelerine ve esnaf ziyaretleri ile yoğun bir çalışma içersinde olan Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, hafta sonunu Serdivan ilçesinde bir açılışa katıldı. vekil Çelik Açılış sonrasında, Tüvasaş’ın taşınma konusunu değindi. Taşınma konusuna olumlu baktığını ifade eden Çelik, sadece TÜVASAŞ değil, diğer endüstriyel işyerlerinde merkez dışı alanlara taşınması daha doğru olduğunu söyledi.

Kaynak : srtmedya

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.