TÜDEMSAŞ Çelik Konstrüksiyon Üzeri Çatı Örtülü Sundurma Yapılması Yapım İhalesi Sonuçlandı

2012/110942 ihale nolu TÜDEMSAŞ Çelik Konstrüksiyon Üzeri Çatı Örtülü Sundurma Yapılması Yapım İhalesi Sonuçlandı. Yaklaşık Maliyeti   204.365,86 TRY olan ihaleyi 148.240,00 TRY teklifi ile MERYEM ÜSTÜNDAĞ kazandı.

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. (TÜDEMSAŞ)
İhale kayıt numarası : 2012/110942
1) İhalenin
a) Tarihi : 11.09.2012
b) Türü : Yapım işi
c) Usulü : Açık
d) Yaklaşık Maliyeti : 204.365,86 TRY
2) İhale konusu yapım işinin
a) Adı : ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÜZERİ ÇATI ÖRTÜLÜ SUNDURMA YAPILMASI
b) Yapılacağı yer : TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü-SİVAS
c) Süresi : 75
3) Teklifler
a) Doküman Satın Alan Sayısı : 6
b) Dokümanı EKAP üzerinden
e-imza kullanarak indiren sayısı : 4
c) Toplam Teklif Sayısı : 5
d) Toplam Geçerli Teklif Sayısı : 5
e) Yerli istekli lehine
fiyat avantajı uygulaması : Uygulanmamıştır
4) Sözleşmenin
a) Tarihi : 15.10.2012
b) Bedeli : 148.240,00 TRY
c) Süresi : 15.10.2012 – 01.01.2013
d) Yüklenicisi : MERYEM ÜSTÜNDAĞ
e) Yüklenicinin uyruğu : Türkiye

Çin Teknoloji Markaları Oyun Sektöründe Nasıl Söz Sahibi Oldu? - RayHaber
Tanıtım Yazısı

Çin Teknoloji Markaları Oyun Sektöründe Nasıl Söz Sahibi Oldu?

Oyun donanımı pazarı onlarca yıl boyunca birkaç büyük Japon ve Amerikan şirketinin hâkimiyetinde kaldı. Nintendo, Sony ve Microsoft bu alanda standartları belirleyen, fiyatları koyan ve oyun kültürünü şekillendiren ana aktörler oldu. Ancak son beş yılda bu tablo değişmeye başladı. Çin merkezli teknoloji markaları, özellikle taşınabilir ve retro gaming segmentlerinde belirgin 🚆
Türkiye, İnsansız Kargo Uçağı Üretmeye Hazırlanıyor - RayHaber
GENEL

Türkiye, İnsansız Kargo Uçağı Üretmeye Hazırlanıyor

Yapay zeka ve otonom sistemlerde yaşanan hızlı gelişmeler, insansız teknolojilerin kullanım alanlarını savunmanın ötesine taşıyor. Bugün büyük ölçüde askeri amaçlarla kullanılan bu sistemlerin, önümüzdeki yıllarda lojistik ve sivil havacılık sektörlerinde de daha yaygın hale gelmesi bekleniyor. Bu dönüşümün en dikkat çekici başlıklarından biri, yüksek miktarda yük taşıyan kargo uçaklarının pilot 🚆
Küresel Güzellik Sektörünün Büyük Buluşması - RayHaber
GENEL

Küresel Güzellik Sektörünün Büyük Buluşması

Avrasya bölgesinin en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarlarından biri olarak ICA Events tarafından düzenlenen “BeautyEurasia: Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ambalaj, Hammadde, Hijyen ve Private Label Fuarı”nın 21’inci edisyonu başladı.

🚆