Milletvekili Hasan Ali Çelik Arifiyede Temaslarda BulunduMilletvekili Hasan Ali Çelik Arifiyede Temaslarda Bulundu :AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Arifiye İlçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. Çelik ayrıca Doğançay’da bulunan Hızlı Tren Projesi şantiyesine giderek, TCDD yetkililerinden proje hakkında detaylı bir brifing aldı.

İlk olarak Arifiye Belediyesinin ziyaret eden Çelik, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’dan Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldıktan sonra Belediye Personelini ziyaret etti. Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile Arifiye Kaymakamlığına geçen Çelik, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek, burada bulunan vatandaşlarla sohpet etti.

Doğançay’a da geçen Çelik burada önce köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet ederek, vatandaşın sorunlarını dinledi. Ardından Doğançay’da bulunan Hızlı Tren Projesi şantiyesine giderek, TCDD yetkililerinden proje hakkında detaylı bir brifing aldı. Ziyaretlerde Hasan Ali Çelik’e Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Ziyaret hakkında bir açıklamada yapan Başkan İsmail Karakullukçu, “Sayın milletvekilimiz bizi ziyaret ederek çalışmalarımızı ve projelerimizi yakından takip ediyor. Kendisi ile Arifiye’deki çalışmalar, Hızlı Tren Projesi, Arifiye Tren Garı ve diğer projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak destek istedik. Zaten sayın milletvekilimiz bu güne kadar yaptığımız tüm projelerde bize destek verdi. Bu vesile sayın vekilimize Arifiye’ye gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklamlar