Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Semineri

Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Semineri :Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Semineri 21 Haziran 2014 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecektir.


Demiryolu Sektöründe ilk ve tek Sivil Toplum Kuruluşu olan Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) Yönetici ve Yönetici Adayları Akademisi’nin ikinci eğitim semineri konusu; “Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı”

Demiryolunu oluşturan bileşenlere ait kavramsal ve işlevsel düzeyde bilişsel kazanımlar sağlayacak olan bu eğitim dizisi katılımcıları demiryolu sektöründe ve çalıştıkları kurumda bir adım öteye taşıyacaktır.

DTD Akademi bünyesinde bu yıl ilkini geliştireceğimiz programda birbirini takip eden ve bütünleyen yedi adet seminer yer alacaktır.

Katılımcılar tüm seminerlere katılabildikleri gibi ilgilerini çeken konulardaki tek tek de katılım sağlayabilirler. Bu çerçevede, her seminer sonrası katılımcılara o seminere ait “KATILIM BELGESİ” verilecektir.

Eğitim Programında yer alan yedi seminer sonunda ise katılımcılar “YÖNETİCİ AKADEMİSİ MEZUNİYET BELGESİ” almaya hak kazanacaklardır.

21 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan “Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı” konulu eğitim semineri hakkında detaylı bilgi ve başvuru formu ektedir.

Nükhet IŞIKOĞLU
Genel Müdür Yard.

Paşalimanı Cad. No:48 Işık Apt. Kat:1/1Üsküdar – ISTANBUL
T: 0216 495 29 65 – 69
F: 0216 495 29 24
www.dtd.org.tr

DTD Eğitim Duyurusu ve başvuru formu

 


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar