Erdoğan’dan Eskişehir-Kütahya Hızlı tren hattı müjdesiErdoğan’dan Eskişehir-Kütahya Hızlı tren hattı müjdesi :Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan, Antalya’da düzenlenen mitingde Kütahya’ya da müjdeli haberi verdi. Erdoğan, Eskişehir-Kütahya Hızlı tren hattını yatırım programına aldıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan, Antalya’daki mitingde konuşarak İstanbul-Antalya Yüksek Hızlı Tren hattının çalışmalarına başladıklarını ifade etti. Yapılan çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Başbakan Erdoğan Eskişehir-Kütahya YHT hattının yatırım programına alındığına dikkat çekti. Başbakan Erdoğan’ın bu sözleri Antalyalılardan fazla Kütahyalıları sevindirdi.

BÜYÜK BİR HEYECANLA BEKLİYORUZ

Başbakan Erdoğan’ın bu sözleri sonrasında gazetemize konuşan vatandaşlar ise Yüksek hızlı treni sabırla beklediklerini söylediler. Kütahya’da Havaalanının yapılması ile büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen vatandaşlar “Kütahya’da yollarımız duble oldu. Ardından Havaalanı yapıldı. Bu yatırım Kütahya için büyük önem taşıyordu. Şimdi de Yüksek Hızlı tren hattı gelecek. Biraz geç kaldı ama olsun. Bizler sabırla Yüksek hızlı tren hattını bekliyoruz. Heyecanlıyız. Yüksek hızlı tren hattı geldiğinde ulaşımımız daha rahat olacak. Çok sevinçliyiz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan’a teşekkür ederiz” dediler.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.