Yeni Adı ve Yenilenen İçeriğiyle Led Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı 16

Yeni Adı ve Yenilenen İçeriğiyle Led Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı 16 :Aydınlatma sektörüne çağatlatan ürün olan LED teknolojisi alanında Türkiye’nin ve içinde bulunduğu bölgenin tek buluşma noktası Uluslararası LED, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı, yepyeni konsepti ve içeriği ile 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde ilgilileri ile buluşmayı amaçlıyor. Sadece LED’li ürünlerin yer aldığı 2015 yılından farklı olarak, 6-9 Ekim 2016’da düzenlenecek olan LED, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’nın ürün sergisi, aynı zamanda bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaşana kadar arada kullanılan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiş bulunmaktadır.
Üstün performans, verimlilik ve çevre duyarlılığı gibi özellikleri nedeniyle, başta Avrupa Birliği (AB) olmak üzere gelişmiş ülkelerdeki geniş çaplı aydınlatma dönüşüm projelerinde kullanılan LED’ler,giderek eski rakipleri olan enkandesan ve halojen lambaların yerlerini almaya başladılar. LED’lerin aydınlatma piyasasındaki marjinal konumlarını terk ederek ‘olağanlaşması’ süreci nedeniyle;fuarımızın adındaki aydınlatmayı içeren kısma, LED aydınlatma demek yerine sadece Aydınlatma demeyi tercih etmiş bulunmaktayız. Çünkü Marmara Fuarcılık olarak biz; aydınlatma demenin LED demek olduğu günlerin başlangıcında olduğumuza inanıyoruz.
Sadece LED ve LED’li ürünleri içeren ürün sergisinin yer aldığı 2015 yılı organizasyonundan farklı olarak, 6-9 Ekim 2016’da düzenlenecek olan Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı, LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiş bulunmaktadır.
Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tabandan başlayarak tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu hamle ile Marmara Fuarcılık, 2007 yılından bu yana düzenlediği Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı’yla ilgili olarak; sektörün tabanını organizasyonun içine dâhil etmeyi planladığı bir açılımı hedeflemektedir.
Marmara Tanıtım Fuarcılık, 2016 yılında düzenleyeceği Uluslararası Led, Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarı çalışmalarına yurt içi ve yurt dışı ayrımı yapmadan başlamış ve şimdiden ilgili dernekler,sektörel yayınlar, yurt dışındaki benzer fuarlar ile işbirliği anlaşmaları yapmaya başlamıştır. Bu anlaşmaların yanı sıra, sahada da çalışmalarını sürdüren Marmara Fuarcılık ekibi yurt içinde gerçekleşen kongre, sempozyum ve seminer gibi sektörel bazda toplantıların yapıldığı buluşmalarda yer alarak, proje ekibinin sektöre dair bilgi ve birikimini arttırma yönünde gerekli adımları atmaktadır.
İletişim: Aysu Ceren Özaydın
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu
Marmara Fuarcılık
(+90)212 503 32 32 / pr@marmarafuar.com.trİlk yorum yapan olun

Yorumlar