Antalyada Bazı Otobüs Hatlarında Güzergah Değişikliği YapıldıAntalyada Bazı Otobüs Hatlarında Güzergah Değişikliği Yapıldı :Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından LF09-LF10 ve UC11 otobüs hatlarında güzergah değişikliği yapıldı.

​LF09 ve LF10 hatlarının güzergahları 5 Mart tarihinden itibaren Güzeloba’dan sonra Turizm Yolu-Oteller-Kundu şeklinde uzatıldı.
UC11 hattında yapılan değişiklik ile bu hattın güzergahı Doğu Garajından Meydan’a uzatıldı. Değişiklik bu hafta başında uygulamaya konuldu.

​LF09-LF10 hatlarının yeni güzergahları

​LF09 Kepez-Ünsal-Akdeniz Sanayi-Şafak-Yeşilyurt-Gülveren-Kültür-Öğretmenevi-Tıp Fakültesi-Meltem-Eğitim Araştırma Hastanesi-100.Yıl-Markantalya-Doğu Garajı-Narenciye-Kırcami-Terracity-Muratpaşa Belediyesi-Barınaklar-Güzeloba-Turizm Yolu-Oteller-Kundu

LF10 Kepez-Ünsal-Akdeniz Sanayi-Şafak-Yeşilyurt-Gülveren-Kültür-Öğretmenevi-Tıp Fakültesi-Meltem-Eğitim Araştırma Hastanesi-100.Yıl-Güllük-PTT-Cumhuriyet Meydanı-Doğu Garajı-Cebesoy Caddesi-İsmet Gökşen Caddesi-Bülent Ecevit Caddesi-Özgürlük Bulvarı-Güzeloba-Turizm Yolu-Oteller-Kundu

​UC11 hattının yeni güzergahı:
Meydan-12.Cadde-Narenciye-Doğu Garajı-Markantalya-100.Yıl-Yıldız Caddesi-Eğitim Araştırma Hastanesi-Meltem-Tıp Fakültesi-Gülveren-Uncalı-Altınkum-Sealife (Dönüşü Güllük-PTT-Cumhuriyet Meydanı)

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.