CBÜ Kampüs Yolunda Çalışmalar Devam EdiyorManisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sürdürdüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmaları kapsamında, Yunusemre ilçesi Osmancalı Mahallesi’nin tehlikeli olarak nitelendirilen yolunda vatandaşların güvenli seyahat edebilmeleri amaçlı yol genişletme çalışmasını tüm hızıyla sürdürüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığının yürüttüğü Osmancalı Mahallesi’nin dar yolları nedeniyle yol genişletme çalışması hız kesmeden devam ediyor. Mahalle sakinlerinin ve çevre mahalle vatandaşlarının güvenle yolculuk edebilmesi için devam eden çalışmayı Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, çalışmaların yürütüldüğü bölgede incelemelerde bulundu. Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Fevzi Demir, çalışmanın vatandaşların can ve mal güvenliği için hız kesmeden en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

Osmancalı Mahallesi’nin ardından Daire Başkanı Fevzi Demir, Manisa Celal Bayar Üniversitesi kampüs yolundaki yol genişletme çalışmalarını da yerinde inceledi. Demir, Celal Bayar Üniversitesi ve Yunusemre ilçesi Yuntdağı mahallerine ulaşımı sağlayan yolun yüzde doksanının tamamlandığını söyledi. Yapılan yol çalışması içerisinde aydınlatma ve istinat duvarının da gerçekleştirilmesi vatandaşların gece seyahatleri için güvenlik arz ediyor. Çalışmayı sürdüren ekiplerin son 700 metrelik sıcak asfalt yapımı sonrası üniversite yolunun vatandaşların hizmetine açılacağı belirtildi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.