TCDD 1. Bölge Müdürü Meriçli Rektör Şahin’i Ziyaret Etti

tcdd bolge mudurunden rektor sahine ziyaret
tcdd bolge mudurunden rektor sahine ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 1. Bölge Müdürü Levent Meriçli, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e ziyarette bulundu.


Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Levent Meriçli, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgenin gelişmesi için üstlenmiş olduğu lokomotif rolünü takdir ettiklerini belirtti ve Rektör ŞAHİN’e sembolik olarak lokomotif maketi takdiminde bulundu.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekti ve “Üniversitemiz Trakya’nın kalbi Tekirdağ’da yer alarak, bölgenin ulaşım yollarının kavşak noktasında bulunuyor. Üniversitemizi tercih eden öğrencilerimiz için ulaşım önemli bir kriterdir. Demiryollarımızın da tıpkı kara ve hava yolları gibi gelişim ve değişim sergilediğine şahit oluyoruz. Bu ülkemiz için gurur verici olduğu kadar, Üniversitemizi tercih eden öğrencilerimiz ve personelimiz için ulaşım seçeneği noktasında çeşitlilik ve kolaylık yaratması bakımından bir zenginliktir” dedi.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar