TLC Mürsel Kimdir ve Nereli?

anna mursel
anna mursel

TLC Mürsel Kimdir? : TLC kanalında yayımlanan ve yabancı çiftlerin evlilik töreni düzenleyebilmesi için alınan K-1 vizesiyle ülkeye giriş yapan kişilerin hikayelerinin konu edildiği “Evliliğe 90 Gün” (90 Day Fiancé) isimli programa katılan Türk vatandaşı 38 yaşındaki Mürsel Mistanoğlu, sosyal medyanın gündemine oturdu. TLC TV kanalında izleyici karşısına çıkan Evliliğe 90 Gün (90 Days Fiance) isimli programda Mürsel Mistanoğlu ve Anna dikkat çeken isimlerden oldu. Programı izleyen izleyiciler Mürsel Mistanoğlu ve Anna hakkında arama motorlarında araştırmalarını sürdürüyor.


Peki, Mürsel Mistanoğlu ve Anna kimdir? Mürsel ve Anna kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilen sorulara cevalparımız…

Mürsel Mistanoğlu ve Anna Kimdir?

TLC ekranlarında yayınlanan Evliliğe 90 Gün (90 Days Fiance) programındaki Mürsel Mistanoğlu ve Anna sosyal medyada gündem oldu. İkili arasında yaşanan diyalogların ardından izleyiciler Mürsel Mistanoğlu ve Anna kimdir sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Mürsel ve Anna kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar…

ABD’li Anna ve Mürsel Mistanoğlu’nun hikayesi ekranlarda dikkat çekti. Sosyal medyada çok konuşulan Evliliğe 90 Gün programında Mürsel dikkat çeken isimlerden birisi. 38 yaşındaki Mürsel, Türkiye’den Anna’yı tanımak için Nebraska ABD’ye gitti.

mursel hakkinda tlc
mursel hakkinda tlc

Mürsel Mistanoğlu Nereli?

Mürsel Eğer evlenmeye karar vermezse ülkeden ayrılarak geri dönecek. Mürsel’in Antalya Kepezli olduğu internette yer alan bilgiler arasında yer alıyor.

Mürsel Mistanoğlu ve Anna Nasıl Tanıştı?

Antalyalı olan Mürsel ve ABD’li Anna Facebook üzerinden tanıştı. Nebraska ABD’de yaşayan Anna’nın 3 çocuğu var. Aynı zamanda Mürsel İngilizce bilmiyor ve 90 günlük süre zarfında ikili evlenmeye karar vermezse Mürsel ülkeden ayrılacak.

Mürsel ve Anna, Facebook’ta katıldıkları bir arıcılık grubunda tanışmışlardır. Arıcılık yapan Anna’yı gören Mürsel, ilk adımı atarak Anna’ya mesaj atmıştır.İlk yorum yapan olun

Yorumlar