Köprüdeki Trabzonspor Bayrağını Kesen Rambo Okan Kimdir, Kaç Yaşında?

Koprudeki Trabzonspor Bayragini Kesen Rambo Okan Kimdir Kac Yasinda
Köprüdeki Trabzonspor Bayrağını Kesen Rambo Okan Kimdir, Kaç Yaşında

Rambo Okan’ lakaplı Fenerbahçe taraftarı Okan Güler, Boğaz Köprüsü’nde asılı olan Trabzonspor bayrağını üçüncü denemesinde kesti.

Fenerbahçe taraftarı ‘Rambo Okan’ günlerdir İstanbul boğazındaki Trabzonspor bayrağını kesmek için girişimlerde bulunmuş, ancak güvenlik güçleri tarafından engellenmişti.

Daha önce iki kez bayrağı kesmek üzereyken gözaltına alınan ‘Rambo Okan’ lakaplı Okan Güler, üçüncü kez gece geç saatlerde gittiği köprüde bu kez bayrağı kesti.

Trabzonspor bayrağını kestiği anları sosyal medya hesabından paylaşan Okan Güler’in görüntüleri kısa sürede viral hale geldi.

Geçtiğimiz hafta yaptığı ikinci denemede, Trabzonspor bayrağının bir kısmını kesen Rambo Okan, sonrasında intihar etmeye kalktı. Polis ekiplerinin çabası sonrası ikna edilen Rambo Okan, işlemlerin yapılması için karakola götürülmüştü.

Rambo Okan Kimdir, Kaç Yaşında? Rambo Okan Neden Gündemde?

Rambo Okan’ın gerçek ismi Okan Güler’dir. 1967 senesinde dünyaya geldi. Akli dengesinin yerinde olmadığı söyleniyor. Adını ise maç sırasında Galatasaray Ali Sami Yen Stadyumu’nda Fenerbahçe bayrağını dikerek duyurdu. Rambo Okan 55 yaşındadır.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar