TCDD 5 Eski Hükümlü Tren Teşkil İşçisi Alımı Yapacak

TCDD Eski Hukumlu Tren Teskil Iscisi Alimi Yapacak
TCDD 5 Eski Hükümlü Tren Teşkil İşçisi Alımı Yapacak

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İstanbul il sınırlarında bulunan Kabakça İstasyon Şefliğine 1, Sinekli İstasyon Şefliği işyerlerine 1, İzmir il sınırlarında bulunan Kemalpaşa TMİ İstasyon Şefliğine 1, Emiralem İstasyon Şefliği işyerlerine 1 ve Kütahya il sınırlarında bulunan Dumlupınar İstasyon Şefliğine 1 olmak üzere toplam 5 Eski Hükümlü Tren Teşkil İşçisi olarak işe alınacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

Başvuru yapacak adayların bilmesi gereken hususlar, istenilen belgeler, sağlık şartları ve okul bölümleri aşağıda belirtilmiştir.

Kamu iş ilanları kapsamında TCDD daimi kamu işçi alımı yeni ilan yayınlandı. Güncel olarak daimi nitelikte 5 kamu işçisi alımı yapacağını ilan eden Türkiye Cumhuriyeti devlet demiryolları 9-15 Ağustos tarihleri arasında personel alımları gerçekleştireceğini belirtti. Belirtilen kontenjanlara başvuru yapmak için haberimizi okuyunuz.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için alımı yapılacak ünvan 5 kişilik kontenjanda eski hükümlü tren teşkil işçisi olarak belirlenmiş olup alımlar Kemalpaşa şefliğine bir kişilik kontenjanda, Emir alem istasyonu şefliğine bir ve Kütahya il sınırlarında bulunan Dumlupınar istasyon şefliğine de bir olacak şekilde toplamda 5 kişilik alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar açıyorum başvurular 9 Ağustos 2022 tarihi içerisinde yayınlanacak olan İŞKUR ilanları ile yapılabilecek olur farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar başlık üzerinde de yer aldığı üzere 9 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru şartları ise 35 yaşından gün almamış olma, işinde hiç nakil istemeden 5 yıl boyunca çalışabilecek, son 7 yıl içerisinde herhangi bir işten atılmamış olma veya istifa etmemiş olma, vardiyalı olarak çalışabilme, son olarak görevini devamlı yapmasına engel oluşturabilecek herhangi bir problemi olmaması şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar