Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışmasının Başvuru Tarihi Uzatıldı

Uluslararasi Toplumsal Cinsiyet Esitligi Afis Yarismasinin Basvuru Tarihi Uzatildi
Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Afiş Yarışmasının Başvuru Tarihi Uzatıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi yoğun talep üzerine Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği afiş yarışmasının başvuru tarihini 13 Ocak 2023 tarihine kadar uzattı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplumsal cinsiyet eşitliği temasıyla düzenlediği uluslararası afiş yarışmasının başvuru tarihi yoğun talep nedeniyle 13 Ocak 2023 tarihine kadar uzatıldı. Yarışmaya tüm dünyadan 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel tasarımcılar en fazla beş afiş ile katılabilecek. Tasarımcılar afişlerini izbdesign.com adresine göndererek başvuru yapabilecek. Yarışmanın sonuçları ise 30 Ocak 2023’te açıklanacak.

Ödül almamış olması gerekiyor

Ödüllendirilecek eserleri seçici kurulun belirleyecek. Derece alan ve alamayan eserlerden seçilecek çalışmalar halka açık olarak sergilenecek. Yarışmanın birincisine on beş bin, ikincisine on bin, üçüncüsüne ise 8 bin, üç mansiyon ödülüne 5’er bin lira verilecek. Tasarımcılar daha önce yayınlanmış afişleriyle yarışmaya katılabilecek ancak eserlerin hiçbir ulusal ve uluslararası yarışmada ödül almamış olması gerekiyor.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar