Diablo 4 Hata Kodları, Çökmeler, Sunucu Sorunları – Beta Lansmanında Blizzard Desteği

Diablo Hata Kodlari Cokmeler Sunucu Sorunlari Beta Lansmaninda Blizzard Destegi
Diablo Hata Kodlari Cokmeler Sunucu Sorunlari Beta Lansmaninda Blizzard Destegi

Diablo 4 Beta’nın kilidinin açılması çok yakın: ön sipariş verenler bugün saat 17:00’de korkunç canavarlara ve dev canavarlara şaplak atmak için cehenneme iniyor. En büyük acelenin, aksiyon rol yapma oyununun tüm oyuncuların erişebileceği açık beta sürümüne geçtiği önümüzdeki hafta sonu olması bekleniyor. Blizzard sunucu stres testine hazırlanıyor: Destek alanında geliştiriciler önlem olarak sorunlar, gecikmeler ve bağlantı kopmaları hakkında bilgi veriyor. Bu öğleden sonraki lansman, Diablo 4 Beta’da sunucu kesintileri, oturum açma sorunları ve hata mesajları olup olmayacağını gösterecek.

Hata mesajları, sunucu kesintileri ve çökmeler : Blizzard, önlem olarak Diablo 4 beta çevresinde ortaya çıkabilecek olası sorunlar için bir iletişim noktası oluşturmuştur. “Bağlantı ve gecikme sorunları” destek makalesinde , geliştiriciler, iki beta hafta sonu boyunca test aşamasındaki olası hataların tüm raporlarını toplamak istiyor gibi görünüyor. Lansmandan önce yardım makalesi üç bölüme ayrılmıştır : ” Diablo 4 gecikmeli “, ” Diablo 4 oynarken yüksek gecikme yaşıyorum ” ve ” Diablo 4 bağlantım sürekli düşüyor “. Elbette bu, bu sorunların ve hata kodlarının aslında beta başlangıcında ortaya çıkacağı anlamına gelmez.

Ancak gerçek şu ki, Diablo 4 bugün ilk kez genel halk tarafından oynanabiliyor. Aksiyon rol yapma oyunu için ön sipariş verenler, betaya erken erişime katılmalarını sağlayan bir indirme anahtarı alacaklar . Önümüzdeki hafta sonu sunucular için çok daha büyük bir stres testi bekleniyor, ardından Diablo 4 beta herkese açık oyunda başlayacak – ilgili tüm canavar avcıları katılabilir. Sorunlar, çökmeler ve hata mesajları varsa, Blizzard destek makalesini uygun çözüm önerileriyle genişletmelidir. Yapımcılar ayrıca “BlizzardCSEU_DE” Twitter kanalını tavsiye ediyorakılda tutmak. Olası sunucu kesintileri, hata kodları ve diğer sorunlar hakkında bilgiler burada toplanmalıdır.

Diablo 4 Sunucusuna Ulaşılamıyor: Bağlantı ve gecikme sorunları

” Diablo IV Konsol Bağlantı Sorun Giderme ” yardım makalesinde , geliştiriciler gecikme ve sunucu zaman aşımı sorunlarını ele alıyor. Playstation veya Xbox’ta yüksek gecikme süresi veya can sıkıcı gecikmeler fark ederseniz, ağ cihazlarınızı sıfırlamanız gerekir. Bu nedenle yönlendiriciyi yeniden başlatmanız önerilir. Konsolunuzu yönlendiricinize WLAN aracılığıyla bağladıysanız, Blizzard İnternet bağlantısını optimize etmenizi önerir – bununla ilgili ayrıntılar bağlantıda bulunabilir. Ayrıca güvenlik duvarı, yönlendirici veya bağlantı noktası ayarları sorunlarını gidermek için ağ yapılandırmasını kontrol eder. Ayrıca NAT ayarlarını test eder.

Beta çökmeleri: çökmeler ve teklemeler

Diablo 4 çöküyor, donuyor veya takılıyor : Başka bir destek girişinde Blizzard, esas olarak aksiyon rol yapma oyununun PC versiyonuna değiniyor. Beta mavi ekranla çökerse , öncelikle en son sürücülerin kurulu olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca PC’nizin Diablo 4 sistem gereksinimlerini karşıladığını unutmayın . Durum böyle değilse, D4 ​​yine de başlatılabilir. Ancak Blizzard, bunun “çözümünün bulunamayacağı bilinmeyen hatalara, çökmelere veya performans sorunlarına” yol açabileceğini yazıyor. Ayrıca arka planda çalışan programların Diablo 4 beta’nın sarsılmasına neden olup olmadığını kontrol eder.veya düzgün çalışmıyor. Oynarken ihtiyacınız olmayan diğer tüm programları kapatmak en iyisidir. Battle.net başlatıcısındaki onarım aracını kullanarak bozuk oyun dosyalarını onarın . VPN’leri ve proxy’leri devre dışı bırakmanız da önerilir.

Diablo 4 Beta etkinleştirildiğinde veya iki hafta sonu boyunca gerçekten hata kodları olup olmayacağı henüz belli değil . Umarız oyuncular can sıkıcı oturum açma sorunlarından ve zaman aşımlarından kurtulmuşlardır . Diablo 3 oyuncuları Hata 37’yi gönülsüzce hatırlayabilir. Buffed.de’deki meslektaşlarımızın zamanında uygun bir şekilde ifade ettiği gibi, o doğrudan cehennemden geldi . Diablo 4 Beta, 17-20 Mart (ön siparişler için) ve 24-27 Mart (herkes için Açık Beta) arasında çalışır. Başlangıç ​​atışı bugün saat 17:00’de PC, Playstation ve Xbox’ta yapılacak. Tam sürüm 6 Haziran’da duyurulur.

Günceleme: 17/03/2023 20:51

Benzer Reklamlar