Kayseri Ulaşım A.Ş. 2019 Halı Saha Kış Futbol Turnuvası Sona Erdi

kayseri ulasim a s 2019 hali saha kis futbol turnuvasi sona erdi
kayseri ulasim a s 2019 hali saha kis futbol turnuvasi sona erdi

Kayseri Ulaşım A.Ş. ve Öz Taşıma İş Sendikası tarafından ortaklaşa düzenlenen “2019 Halı Saha Kış Futbol Turnuvası” sonuçlandı.


02 Ocak tarihinde başlayan turnuva grup aşamaları ve eleme maçları sonucunda dün oynanan final ve 3.lük-4.lük maçlarıyla sona erdi. İK Spor, normal süresi 4-4 biten maçta penaltı atışları sonucunda Belsin İşletme Sporu yenerek 3. oldu. Final maçında ise Güvenlikgücü ile Deşifrespor takımları karşılaştı. Karşılaşmayı Kayseri Ulaşım A.Ş Genel Müdürü Feyzullah GÜNDOĞDU, Öz Taşıma İş Sendikası Başkanı Mustafa TORUNTAY, Ulaşım A.Ş yöneticileri ve çalışanları takip etti. Maçın başlama vuruşunu Feyzullah GÜNDOĞDU ve Mustafa TORUNTAY birlikte yaptılar.Heyecan ve çekişme dolu geçen final maçını, maçın son dakikalarında bulduğu gollerle 2-0 yenen Güvenlikgücü kazandı. Maçın ardından kupa törenine geçildi. Kupa töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, turnuvanın güzel ve keyifli geçtiğini bu tür organizasyonların şirket birimleri içerisindeki çalışanların birbiriyle kaynaşmasına vesile olduğunu belirtti. Gündoğdu; “Turnuvada en sevindirici durum herhangi bir sakatlığın yaşanmamasıydı. Doğrusu biz bu tür organizasyonların iş hayatına olumlu etkisi olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de benzer etkinliklerle kurum içi kaynaşmayı artırıcı faaliyetler sürdüreceğiz” dedi. Gündoğdu ayrıca finale kalarak birinciliği elde eden takımı tebrik etti.

Turnuvada dereceye giren Güvenlikgücü, Deşifrespor ve İK Spor oyuncularına ödülleri Kayseri Ulaşım A.Ş Genel Müdürü Feyzullah GÜNDOĞDU, Öz Taşıma İş Sendikası Başkanı Mustafa TORUNTAY tarafından verildi. Ayrıca turnuvanın en çok gol atan oyuncusuna, en iyi oyuncusuna ve en iyi kalecisine de ödüller verildi. Turnuvanın en Centilmen Takımı Parkcelona olurken plaketini Feyzullah GÜNDOĞDU ve Mustafa TORUNTAY birlikte verdiler.

Turnuva sonuçlarına göre sıralama;

Güvenlikgücü
Deşifre Spor
İK Spor
Belsin İşletme Spor
En Centilmen Takım: Parkcelonasohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar