Yükseköğretim Kalite Kurulu Sözleşmeli 5 Personel Alımı Yapacak

yuksekogretim kalite kurulu
yuksekogretim kalite kurulu

Yükseköğretim Kalite Kurulu, Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli, Büro Personeli, olmak üzere sözleşmeli 5 personel alacak. Son başvuru tarihi 10 eylül 2021

Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığından: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Başkanlığımızda istihdam edilmek üzere 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, 5 (beş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

Özel Şartlar:

  • KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle;
  • Lisans Mezunları için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSSP3 puan türü, Ön Lisans mezunları
  • için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSSP93 puan türü dikkate alınacaktır.
  • Sadece bir unvan için başvuruda bulunulacaktır.

Yerleştirme yapılacak unvanlar;

yuksekogretim kalite kurulu sozlesmeli personel alimi yapacak

yuksekogretim kalite kurulu sozlesmeli personel alimi yapacak

BAŞVURU ŞARTLARI

l.Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı DMK’nın 48.

maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

2.Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3.Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kuramlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kuramların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

4.Başvurular dijital ortamda 01/09/2021-10/09/2021 tarihleri arasında alınacaktır. Adaylar, başvurularım 10/09/2021 tarihi saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde YÖKAK-Kariyer Kapısı Kamu işe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirebilecek olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

(Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.)

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar