EGO’dan Otobüs, Metro ve ANKARAY Sefer Saatlerine Yarı Yıl Tatili Düzenlemesi

EGO'dan Otobüs, Metro ve ANKARAY Sefer Saatlerine Yarı Yıl Tatili Düzenlemesi
EGO'dan Otobüs, Metro ve ANKARAY Sefer Saatlerine Yarı Yıl Tatili Düzenlemesi

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı ilk ve ortaöğretim kurumları 24 Ocak 2022- 04 Şubat 2022 tarihleri arasında “Yarı Yıl Tatili”ne girecekler.

Bu kapsamda, EGO Genel Müdürlüğü verilen Toplu Taşımacılık hizmetinde faaliyet gösteren hat ve güzergâhlarda (Otobüs, Metro, ANKARAY) 24 Ocak-4 Şubat 2022 tarihleri arasındaki servis saatleri yeniden düzenlendi.

24 Ocak 2022 Pazartesi gününden, 4 Şubat 2022 Cuma (dahil) gününe kadar EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları (Otobüs, Metro, ANKARAY) “Yarıyıl Tatili Servis Programı” uygulamasıyla hizmet verecek.

Ayrıca, toplu taşıma hizmetlerinde Kuruluşumuz saha denetim sorumluları ile Otobüs Filo Takip ve Raylı Sistem Kontrol Merkezlerince anlık olarak yapılacak gözetimlerde yolcu yoğunluğuna göre, vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için derhal ilave otobüs ve tren servisleri verilecek.

EGO otobüslerinin güncel hareket saatleri ve güzergâhlarına EGO CEP’TE mobil uygulamasından ve Kuruluşumuz internet sitesinde (ego.gov.tr) bulunan “Şehir İçi Ulaşım/Web Bilgi Sistemi” bölümünden ulaşılabilir.

24 Ocak-4 Şubat 2022 tarihleri arasında raylı sistem işletmelerinde (Metro-ANKARAY) uygulanacak program

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar