PANEL yeni bir rekor kırdıPANEL yeni bir rekor kırdı : 1990 yılında, bugün 20.000’den fazla işyerinin bulunduğu Orta Doğu Sanayi ve Ticaret Merkezi’nde (OSTİM) 32. dükkan olarak iş hayatına başlayan ve şu an Ankara’nın Gölbaşı ilçesi Oğulbey Mahallesi’nde iş hayatına devam eden Panel A.Ş. İlk günden itibaren sahip olduğu heyecanla yeni bir rekor daha imza attı.

Panel A.Ş. geçtiğimiz 2 gün içerisinde BİR MİLYON adet ray bağlantı elemanını 18 tıra yükleyerek ihrac edilmek üzere yola çıkarttı. Bu başarısıyla Panel yeni bir rekora daha imza atmış oldu.

Panel A.Ş. ürünleri, Türkiye’de çalışan ve yapımına devam edilen hızlı tren, metro ve tramvay hatlarının % 90’dan fazla kısmında başarı ve güvenle kullanıl­maktadır. Dünyada ise 100 milyondan fazla ürünü 35’ten fazla ülkede konvansiyonel hat­ta, hızlı tren hatlarında, metro ve tram­vay sistemlerinde kullanılmaktadır. Ürünler, ileri teknoloji ve otomasyon­lara sahip 10.000 m²‘lik fabrikasında teknik tasarımdan AR-GE sürecine kadar, kendi oluşturduğu sistem ile üretil­mektedir. Son teknoloji robotik tam otomasyonlu sistemler % 100 tekrarlanabilir ve aynı kalitede üretim yapma avantajı sağ­lamaktadır.

Panel A.Ş. sahip oldu tüm ekip­man, donanım ve ekibiyle uluslararası standartlarda güvenilir ürünler üretmektedir.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.