Büyük Şehirlerin Metro Şirketleri Rail Industry Show Fuarı’nda

buyuk sehirlerin metro sirketleri rail industry show fuarinda
buyuk sehirlerin metro sirketleri rail industry show fuarinda

Uluslararası demiryolu sektörünün kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan “Rail Industry Show” Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı 14-16 Nisan tarihileri arasında Eskişehir’de düzenlenecek.


Fuara katılacak kurum ve kuruluşların listesi günden güne uzuyor. Son olarak, ESTRAM, Metro İstanbul, İzmir Metro A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Rail Industry Show’da katılımcı olacakları duyuruldu. Büyük şehirlerin metro şirketlerinin de katılımıyla fuarın yaratacağı ticaret hacmi katlanarak büyümeye devam ediyor.

Fuara, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yanı sıra Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, TCDD Taşımacılık A.Ş, Ankara Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir OSB, Eskişehir Sanayi Odası, DTD Demir Yolu Taşımacılığı Derneği, Türkiye Elektrik Mühendisleri Odası, UTİKAD, RESTDER ve DEMOK etkinliği destekleyen diğer kurumlar arasında yer alıyor.

B2B GÖRÜŞMELER YAPILACAK

Ayrıca fuar kapsamında, Adam Smith Conferences iş birliğiyle, Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek bir forum düzenlenecek. 13 Nisan’da RailFin Forum – 1. Uluslararası Demiryolu Altyapı Yatırımları ve Araç-Gereç Finansmanı Forumu’unda 1 gün boyunca, demiryolu sektöründe yeni yatırım kaynakları, finansal planlamalar ve yurtdışında uygulanan finansman modelleri, uzmanları tarafından anlatılacak. Forumun ardından konuşmacı ve katılımcılar, fuar süresince B2B görüşmeler yapma fırsatı bulacaklar.

5 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

Rail Industry Show, dünya çapında sektörde kaydedilen son yeniliklerin tanıtılması için önemli fırsatlar sunacak. 15 ülkeden 150 yerli ve yabancı firmanın ve 5 binden fazla ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan fuar, kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Fuar, aynı zamanda yeni iş bağlantılarının kurulması, mevcut iş ilişkilerinin geliştirilmesi ve yeni anlaşmaların yapılması için de zemin oluşturacak. Demiryolu taşımacılığında faaliyet gösteren Türkiye’den ve dünyadan altyapı, üstyapı, teknoloji, güvenlik, elektrifikasyon, sinyalizasyon ve IT firmalarının yanı sıra hafif raylı sistem üreticileri etkinlikte bir araya gelecek.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar