İstanbul VIP Transfer : Güvenli Konforlu ve Ekonomik Çözümler için İstanbulVIPTurizm

İstanbul VIP Transfer 15 yıllık tecrübesiyle sizleri güvenli, konforlu ve ekonomik çözümlerle taşımaya devam ediyor. Koronavirüs salgınına karşı aldığı önlemlerle, VIP taşıma yapan firma yıllardır oluşturduğu teknolojik altyapı ve deneyimli personelleriyle İstanbul’da hizmet veriyor.

VIP Transfer Sektörde faaliyet gösteren firma, havaalanı transfer, düğün ve gelin arabası kiralama, Türkiye genelinde günübirlik turlar, araç kiralama hizmetleri, siyasi seçim ve protokol hizmetleri ve popüler kayak merkezlerine kayak turları ile kaliteli hizmetlere imza atmış bir firma. İstanbul VIP Taşıma son model araçlarıyla özellikle havaalanı transferlerinde dakik ve kaliteli hizmetleriyle diğer firmalara kıyasla bir üst seviye bir firma.

Tüm VİP araçlar, düzenli şekilde dezenfekte ediliyor. Şoförler ise Pandemi önlemleri konusunda eğitimli ve bilinçli. Ayrıca, gerekli sağlık taramaları da rutin olarak yapılmakta. Yıllardır hizmet aldığımız firmayı biraz tanıtalım…

VIP Transfer Araçları ve Özellikleri

VIP araçları güvenli ve temiz olmasıyla birlikte konforlu ve rahat. Her türlü COVİD 19 önlemi alınmış ve her yolculuktan sonra dezenfekte edilmekte. Tüm araçlar ise Mercedes Vito olup, klima, TV, DVD, buzdolabının yanı sıra sınırsız internet bağlantısı var.

Koltukların istenildiği takdirde yatağa dönüşmekte ve ayrıca yolculuk süresince çeşitli ikramlar da yapılmakta olup, yolculara ev konforu sağlanmakta.

VIP Günübirlik Turlar

Günübirlik turlar için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli, İstanbul VIP Transfer firması yıllardır verdiği özel ve kaliteli günübirlik tur hizmetleri sonucunda müşterilerinden tam not almıştır. İstanbul, Bursa, Yalova, Sapanca günlük turları ile müşterilerine eşsiz bir seyahat fırsatı sağlıyor. Ayrıca, Uludağ ve Kartepe gibi yerlerede kayak ve alternatif yayla turizmleri için özel tasarlanmış araçlara sahip olan firma sadık müşteri portföyüne sahip firmayla günü aşağıdaki günübirlik turları yapmanız mümkün:

VİP Düğün ve Gelin Arabası Kiralama

COVİD-19 tedbirleri alan özel şoförlü VIP araç kiralama hizmetleri arasında VİP düğün arabası kiralama konusunda uzman olan firma işini son derece son derece profesyonel bir şekilde yapıyor. Fiyatlar ise her bütçeye uygun seçeneklerle size uygun hale getirilebiliyor. Klasik, sportif, vintage veya son model lüks arabalar seçenekler arasında…

VIP Protokol ve Seçim Araçları

İstanbul VIP transfer firması olarak iş toplantılarınızda ya da çeşitli etkinliklerinizde şoförlü araç kiralama hizmetiyle güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Firmada yer alan tüm araçlar, iyi eğitimli profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Seçim kampanyalarında ve protokol transferlerinde kesinlikle tercih edeceğiniz firmayı aradığınızda size özel çözümleri sunacaklar…

Koronavirüs Önlemli Şehirlerarası VİP Transfer

Temizlik ve hidjen önlemleri alınan ve her seyahat öncesi dezenfektan yapılan VIP araçlarla şehirlerarası transfer konusunda en ekonomik ve güvenli hizmet sağlayan firma, İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya, Karadeniz, Antalya, Bodrum ve Çeşme gibi pek çok şehire transferler yapmakta. Şehirlerarası VİP transfer için transfer araçlarının ortak kullanımında hem hesaplı, hem Koronavirüsü tehlikesinden uzak yolculuk için güvenli hem de konforlu ve lüks olmasından dolayı özellikle 3-5 kişilik aileler için ayrı ayrı çok para vermektense bu şekilde bir vip Vito transfer aracı kiralamak daha uygun.

Şehirler arası VIP araçlarla transferlerde fiyat avantajı ile ilgili örnek vermek gerekirse: “Otobüsle İstanbul’dan Ankara’ya gitmek isteyen 4 kişilik bir aile kişi başı 200 TL’den toplam 800 TL verecek. Otogara ulaşım, yoldaki masraf ve harcamalar gibi ekstra masraflarla bu 100 TL-1200 TL’ye çıkıyor. Ancak VIP transferden evden alınıp eve bırakılıyorsunuz veya istediğiniz lokasyonlar arasıda müşterinin tercihine göre bırakılıyorsunuz ve 9 kişilik araçta korona virüsten dolayı sosyal mesafe kuralı gereği şoförle birlikte 5 kişi seyahat ediyorsunuz. Otobüsten çok az bir farkla güvenli, hızlı ve lüks bir ulaşım yapıyorsunuz.

VIP Transfer ile Ulaşım Sürenizi Kısaltın

VIP transferin avantajı güvenli ve ucuz olmasının yanında aynı zamanda otobüslere göre daha hızlı ve konforlu olmasıdır. Ankara’ya otobüsle 7-8 saatte giderken transferle 3-4 saatte, İzmir’e otobüsle 8-10 saatte giderken VIP transferlerle 3-5 saatte, Bodrum’a 13 saatte giderken transferle 6 saatte, Antalya’ya ise 16 saat yerine 8 saatte ulaşılabiliyor.

VIP Araç Özellikleri

VIP araçlarımız güvenli ve temiz olmasıyla birlikte konforlu ve rahattır. Tüm araçlarımız Mercedes Vito olup klima, TV, DVD, buzdolabının yanı sıra internet bağlantısı var. Koltukların istenildiği takdirde yatağa dönüşmekte ve ayrıca yolculuk süresince çeşitli ikramlar da yapılmakta olup, yolculara ev konforu sağlanmaktadır. Aşağıdaki araçlar seçenekleri mevcut:

  • Mercedes Vito (5 kişilik)
  • Mercedes Vito (8 kişilik)
  • Mercedes Sprinter (13 kişilik)

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul havalimanı ulaşım ve İstanbul havalimanı transfer konusunda ekonomik, güvenlik, hızlı ve hidjenik çözümler için VİP İstanbul Turizm firmasını arayınız.

VIP Araç Rezervasyonu

Rezervasyon ve fiyat sorgulama ekranı için tıklayınız. Rezervasyon sorgulamak için buraya tıklayınız.

İletişim

Firuzağa Mah. Boğazkesen Cd. No:50
Beyoğlu / İstanbul
Tel: 0505 587 70 06
e-mail: roda66@gmail.com

Firma bir Whatsapp mesajı kadar size yakın

Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar