ABB’den Jandarma, PMYO ve ASEM Sınavları İçin Ücretsiz Kurs Desteği

ABBden Jandarma PMYO ve ASEM Sinavlari Icin Ucretsiz Kurs Destegi
ABB’den Jandarma, PMYO ve ASEM Sınavları İçin Ücretsiz Kurs Desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) ve Bekçilik sınavlarına hazırlık parkur kurslarından sonra bu kez de Jandarma, Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) ve Astsubay Eğitim Merkezi (ASEM) alanlarında da hazırlık parkur kursuları vermeye başladı.

Jandarma, PMYO, ASEM sınavlarına girecek olan adayların katıldığı fiziki yeterlilik parkuru hazırlık kursları büyük ilgi görüyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığının; Atatürk Kapalı Spor ve Sergi Sarayı ile Sincan Aile Yaşam Merkezleri’nde düzenlediği kurslara katılan lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar uzman eğitmenler eşliğinde sınavlara hazırlanıyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Artunç, “Gençlik ve Spor Hizmetleri ile Kadın ve Aile Hizmetlerinin birlikte düzenlediği fiziki yeterlilik parkuru hazırlık kurslarının üçüncüsüne 5 Eylül itibari ile başladık. Birinci ve ikinci dönemde büyük bir başarı sağladık. Eğitimlerimiz Atatürk Kapalı Spor ve Sergi Sarayı ve Sincan Aile Yaşam Merkezleri’nde düzenlenecek ve 9 ay sürecek. Eğitimlerimiz uzman antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve sağlık personelleri eşliğinde sürdürülecek. Kursumuza katılan adaylarımıza başarılar diliyoruz” diye konuşurken, geçtiğimiz dönemlerde düzenlenen kurslara katılan adayların yüksek başarı sağlamalarının kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Emrah Halim Deyimli ise şu ifadeleri kullandı:

“Gençlik ve Spor Hizmetleri ile Kadın ve Aile Hizmetlerinin ortaklaşa düzenlediği fiziki yeterlilik parkur hazırlık kurslarının üçüncüsünü de başlattık. Geçen dönem kurslarımız da büyük bir başarı sağladık bu da bizi çok mutlu etti. Kurslarımıza katılmak isteyen adaylarımızı Atatürk Kapalı ve Sergi Sarayı ve Sincan Aile Yaşam Merkezi’ne bekliyoruz.”

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar