Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi 190 Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Bursa Uludag Universitesi Hastanesi
Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi

Bursa Uludağ Üniversitesi sözleşmeli personel çalıştırılmasına İlişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca, giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 190 (yüz doksan) adet sözleşmeli personel yerleştirilmesimesi yapılacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞEKLİ YER VE ZAMANI

2.Adayların başvuru esnasında oluşturdukları kullanıcı adı ve şifresi ile üye girişi yaparak başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını takip etmeleri gerekmektedir.

3. “Başvuru onay işleminiz tamamlanmıştır” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.

4. Şahsen, posta veya faks yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

5-Adayların bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

6-Başvurulan pozisyon için aranan özel nitelikler bulunması halinde; istenen evrakların başvuru süresi içerisinde sisteme eksiksiz yüklendikten sonra başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir. İlanın yayım tarihinden sonra alınan ve e-devlete yüklenen sertifika ve kurs bitirme belgeleri başvurularda kabul edilmeyecektir.

7-Sisteme yüklenen tüm belgelerin ilgili kurumlardan doğrulaması yapılacaktır.

  • a) Gerçeğe aykırı belge verdiği/beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir.
  • b) Gerçeğe aykırı belge verdiği/beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenlerin başvuruları iptal edilecektir. Kendilerine bir ödeme yapılmış ise yasal faizi ile tazmin edilecektir.
  • c) Başvuru işlemlerinin tamamlanması akabinde adayların mezuniyet belgeleri/diplomaları kontrol edilecektir. Başvurulan pozisyona uygun olmaması durumunda başvuru işlemi değerlendirmeye alınmayacaktır.

8-Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecektir. Birden fazla pozisyona başvuranların başvuruları iptal edilecektir.

Günceleme: 27/03/2023 14:07

Benzer Reklamlar