Tarihi Tren İstasyonu Kültür ve Sosyal Amaçlı KullanılacakTarihi Tren İstasyonu Kültür ve Sosyal Amaçlı Kullanılacak : Yunusemre Belediyesi tarafından TCDD’den kiralanan tarihi Horozköy Tren İstasyonu’nun çok yakın zamanda kültürel ve sosyal amaçlı olarak kullanılacağı bildirildi.

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Şule Uygur ve Kılıç Kaya, kültürel ve sosyal amaçlı kullanılmak üzere Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğünden Yunusemre Belediyesine kiralanması için onayı çıkan tarihi Horozköy Tren İstasyonunu ile hanımlara yönelik Uncubozköy’de ilki açılacak olan Hanımlar Lokalinde incelemelerde bulundu.

Yunusemre Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve çok yakın bir zamanda açılışı yapılacak olan ‘Hanımlar Lokali’ ile kültürel ve sosyal amaçlı kullanılmak üzere Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğünden Yunusemre Belediyesine kiralanması için onayı çıkan tarihi Horozköy Tren İstasyonununda incelemelerde bulundu.

Yunusemre Belediyesi olarak sosyal ve kültürel hizmetlere çok önem verdiklerini ifade eden Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Uygur ve Kaya, her iki tesisin çok yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

Reklamlar