Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi 5 Nolu Mekanik Tesisi ve Altyapı Yapımı İhale Sonucu

Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi 5 nolu mekanik tesisi ve altyapı yapımı (havai enerji nakil hatlarının yeraltına alınması ile ek trafo tesislerinin) yapılması işi

Isparta İl Özel İdaresi Yatırım ve İnşaat Müdürlüğünün 2017/31237 KİK numaralı sınır değeri 27.976.058,90 TL ve yaklaşık maliyeti 44.498.796,53 TL olan Davraz Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi 5 nolu mekanik tesisi ve altyapı yapımı (havai enerji nakil hatlarının yeraltına alınması ile ek trafo tesislerinin) yapılması işi ihalesine 2 firma tekli vemiş ve ihaleyi verediği 35.900.000.00 TL teklifle ASEM GRUP iNŞAAT + ULUÇ YATIRIM INŞAAT firması kazanmıştır.

İhale 1 grup mekanik tesis (tek halatlı ayrılabilir klemensli ve 6 kişilik sandalyeli) ve elektrik altyapı işlerini kapsamaktadır. İşin süresi yer tesliminden itibaren 600 (Altıyüz) takvim günüdür.

İhaleye teklif veren firmaların teklifleri şöyle;

1-ASEM GRUP İNŞAAT + ULUÇ YATIRIM İNŞAAT 35.900.000.00 TL
2-DOYAP İNŞAAT 39.435.000.00 TL

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.